Vitajte na našej stránke, máme viac ako 8 ročné skúsenosti

O službách

Nižšie Vám ponúkame komplexný prehľad našich služieb. Nakoľko sme tím špecialistov vo svojom odbore, nevenujeme sa všetkému. Ale len tomu najlepšiemu čím dokážeme efektívne pomôcť Vášmu podnikaniu.

KOMPLEXNÝ

SEO servis pre Váš biznis

 

Content Marketing

Obsahový marketing (anglicky content marketing) je forma marketingu, zameraná na tvorbu, publikovanie a distribúciu takého obsahu, ktorý je pre vybrané cielové publikum relevantný a hodnotný. Cielom obsahového marketingu je prilákať pozornosť a generovať potencionálnych zákazníkov..

Správa sociálnych sietí a PPC reklama

Sociálna sieť Facebbok je najefektívnejší nástroj dnešnej doby. Výhodou reklamy na FCB je perfekné cosiodemografické zacielenie napríklad podľa veku, pohlavia, vzdelania, oblasti záujmu a pod. Ak potrebujete zvýšiť dopyt a povedomie o Vami ponúkaných službách v rámci cieľovej skupiny je PPC reklama pre Vás vhodná..

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov slúži ako podklad pre niekoľko ďalších činností v online marketingu, napríklad ako je tvorba štruktúry a obsahu webu, tvorba obsahovej stratéegie, optimalizácia webu pre vyhľadávače alebo tvorba platených kampaní..

Linkbuilding

Kvalitný link building či inak povedané budovanie spätných odkazov alebo off-page SEO je dlhodobá činnosť, ale z dlhodobého hľadiska veľmi účinný marketingový nástroj. Pri tejto činnosti sa snažíme pre Vás zaistiť maximum silných spätných odkazov z rôznych zdrojov. Výsledkom dobre odvedenej práce je lepšia webová a doménová autorita, ktorá zabezpečuje..