Vitajte na našej stránke, máme viac ako 8 ročné skúsenosti

Kto sme

Sme tím odborníkov, ktorý sa zameriava na digitálny marketing, konkrétne nastavenie SEO, soviálnych sietí a PPC kampaní. Všetky naše služby nájdete v sekcii „Služby„.

My vám nastavíme efektívnu formu reklamy tak, aby vám prilákala čo najviac spokojných zákazníkov.

Začínali sme so špecializáciou na SEO, no postupom času sme si vybudovali silný tím talentovaných ľudí, ktorí dokážu vytiahnuť to najlepšie z vašej značky.

O našej práci

Máte nádherný web, skvelý produkt a neviete, prečo máte aj pár mesiacov po spustení stále nízku návštevnosť? Vytvorením webstránky sa vaša cesta iba začala. Každú minútu sa na internete vytvorí 380 nových webových stránok a dostať sa až na vrchol je ťažšie, ako kedykoľvek predtým. S tým vám pomôže tím skúsených odborníkov. Myslíte si, že zvládnete nastaviť PPC reklamy aj sami? A napísať článok predsa nemôže byť nič ťažké! No, pravdupovediac, je v tom celá veda.

Napríklad bez kvalitných kľúčových slov, v ktorých sa spája pomer cena/výkon, oveľa ťažšie oslovíte to správne publikum. Skúsený marketér bez analýzy kľúčových slov neurobí ani krok a nastaví efektívnu formu reklamy tak, aby vám, v rámci vášho rozpočtu, prilákala čo najviac ľudí – a budúcich zákazníkov. To isté platí aj pri SEO, copywriting článkoch a sociálnych sieťach.

Bez toho, aby ste presne vedeli, čo robíte – a na koho cielite sa vám ľahko môže stať, že budete „páliť“ peniaze v neefektívnych PPC kampaniach, a pritom vaši návštevníci neostanú na stránke dlhšie ako pár sekúnd. V dôsledku čoho zaplatíte v PPC kampaniach aj za návštevy s nulovým potenciálom a neostanú vám peniaze na prilákanie skutočných zákazníkov.

V konečnom dôsledku vám spolupráca s nami ušetrí množstvo času – a starostí. A vy sa tak budete môcť naplno venovať vášmu podnikaniu.

KOMPLEXNÝ

SEO servis pre Váš biznis

 

Content Marketing

Obsahový marketing (anglicky content marketing) je forma marketingu, zameraná na tvorbu, publikovanie a distribúciu takého obsahu, ktorý je pre vybrané cielové publikum relevantný a hodnotný. Cielom obsahového marketingu je prilákať pozornosť a generovať potencionálnych zákazníkov..

Správa sociálnych sietí a PPC reklama

Sociálna sieť Facebbok je najefektívnejší nástroj dnešnej doby. Výhodou reklamy na FCB je perfekné cosiodemografické zacielenie napríklad podľa veku, pohlavia, vzdelania, oblasti záujmu a pod. Ak potrebujete zvýšiť dopyt a povedomie o Vami ponúkaných službách v rámci cieľovej skupiny je PPC reklama pre Vás vhodná..

Analýza kľúčových slov

Analýza kľúčových slov slúži ako podklad pre niekoľko ďalších činností v online marketingu, napríklad ako je tvorba štruktúry a obsahu webu, tvorba obsahovej stratéegie, optimalizácia webu pre vyhľadávače alebo tvorba platených kampaní..

Linkbuilding

Kvalitný link building či inak povedané budovanie spätných odkazov alebo off-page SEO je dlhodobá činnosť, ale z dlhodobého hľadiska veľmi účinný marketingový nástroj. Pri tejto činnosti sa snažíme pre Vás zaistiť maximum silných spätných odkazov z rôznych zdrojov. Výsledkom dobre odvedenej práce je lepšia webová a doménová autorita, ktorá zabezpečuje..

Nájdite si aj Vy nových klientov vďaka lepšie nastavenému SEO

V SEO pôsobíme už viac ako 8 rokov a SEO je našou primárnou činnosťou. Dokážeme vylepšiť Vaše pozície vo vyhľadávačoch a tým zvýšiť reletavantnú návštevnosť Vášho webového projektu. Nestrácajte už ani minútu a zverte Vaše služby do rúk odborníkov.